Depolama

Gümrüksüz ve gümrüklü (geçici depolama statüsünde), kapalı-yarı kapalı-açık sahalarımızda;


- Her tip/türde konteynere
- Dökme yükler, birimleştirilmiş yükler ve proje yüklerine depolama hizmeti verilebilmektedir.


Uydu kontrollü adresleme sistemi ve kablosuz veri aktarımı ile konteynerlerle ilgili anlık verilere acente/müşteri/gümrük yetkilileri tarafından kolaylıkla ulaşılabilmektedir.
Kapalı sundurma binamızda, 35 tonluk raylı vinçlerle, hava koşullarından etkilenmemesi gereken; rulo sac/paket sac/levha sac gibi ağır yüklere, konteynerden boşalan hassas yüklere, elektrikli forklift kullanılması gereken gıda ürünlerine , v.b. gibi kapalı alanda depolanması gereken tüm yüklere depolama hizmeti verilmektedir.
5 adet toplam 7000 m² alan üzerinde kurulu yatay depolarda dökme ve birimleştirilmiş yüklere depolama hizmeti verilmektedir.
Dolu/boş, 20’-30-40’-45’ vb. gibi tiplerde, Box-HC-EP-WP-Tank türlerde, tehlikeli yük içeren (Imo Class 1,2 ve 7 hariç), taşmalı-taşmasız, kabotaj, transit her türde konteynere depolama hizmeti verilmektedir.


Kullanılan ileri teknoloji sayesinde, konteynerin istiften araca yüklenmesi veya araç üzerinden istife alınma süreleri kısaltılarak araçların liman içinde geçirdikleri süreler en aza indirilmektedir.

Roda Port Liman
Roda Port Liman
Roda Port Liman
Roda Port Liman
Roda Port Liman